ФК „Розова долина“ започна подготовката си с контроли

20 футболисти на казанлъшкия „Розова долина“ играха в първата контрола за лятото, в която „Саяна“ /Хасково/ победи с минималното 1:0 на „Севтополис“ след равностойно първо полувреме и силни втори 45-ет минути за домакините.

„Розите“ играха спокойно и предпазливо първо полувреме, а Силна и динамична игра с много положения за попадения видяха стотината фенове на футбола в Казанлък във второто полувреме, когато в 83-та минута за гостите отбеляза Христо Димитров.

До края на месеца следват още четири предвидени контроли. В събота /15 юли/ „Розите“ приемат отново в Казанлък тима на СФК „Ямбол 1915“. Други контроли са с вторият отбор на „Берое“, отборът на Димитровград и с отборът „Левски“ от Карлово.