ФК „Розово долина“ – ПФК „Локомотив-1926“ Пловдив 2:1

Вторият отбор на Локомотив загуби гостуването си на Розова долина в Казанлък. “Розите” надвиха “черно-белите” с 2:1 на стадион “Севтополис”.

С множество атаки, но само с две точни попадения в 35 минута на Михаел Лалев и 64 минута на Венцислав Иванов, розите успяха да изненадат и да доминират в първия мач от пролетния полусезон в Трета Югоизточна „В“ футболна група. Изненадата за „розите“ дойде в 75 минута с гола на Христо Златински от пловдивския тим. Така след 90 минутна игра срещата между ФК „Розово долина“ и вторият отбор на ПФК „Локомотив-1926“ Пловдив завърши с 2:1.

Футболистите на Апостолов напускат последното място с амбиции за постепенно изкачване в таблицата. Розите ще гостуват на Димитровград.