Випуск 2006 на ПГ по транспорт и транспортен мениджмънт отбеляза 20-годишен юбилей от дипломирането си

На 12 юни любимото училище – Гимназията по транспорт и транспортен мениджмънт, гр. Казанлък посрещна възпитаниците от шестте паралелки на Випуск 2006.

Срещата бе изпълнена с много емоции и мили спомени. Всеки имаше възможност да разгледа модерния STEM център, кабинетите по професионална подготовка и по БДП и училищния музей, в който са събирани следите от 70-годишната история на гимназията.

По повод на срещата на випуска и годишнината на ПГТТМ – Диана Колева, възпитаничка на училището, завършила през 2006 г., специалност „Управление на транспортното предприятие“откри изложбената си експозиция „Вдъхновения“.