Skip to content
неделя, септември 13, 2026
Казанлък инфо

Казанлък инфо

Новини от Казанлък и област Стара Загора – kazanlak.info, kazanlak-bg.info, gallery-kazanlak.com

  • Новини
    • Казанлък
    • Старозагорско
    • Крими
    • Култура и изкуство
    • Любопитно
    • За вас
    • Интервю
    • Млади инициативи
    • Не пропускайте
    • Царица Роза
  • Спорт
  • Политика
  • Галерия
  • Видео
  • Събития
  • Времето и Webcams
  • НА ЖИВО
Галерия 

26.08.2016 – По стъпките на тракийските майстори

26.08.201618.01.2023 Иван Бонев Арт линия, Ваня Запрянова, Долина на тракийските царе, Исторически Музей "Искра", Лапидариум, Празниците в долината на тракийските царе





Вижте още

26.08.2016 – Музикално влакче

26.08.201618.01.2023 Иван Бонев

01.06.2018 – Празникът на града и тържествена сесия на ОбС-Казанлък

01.06.201821.01.2023 Иван Бонев

УЧЕНИ ОТ СТРАНАТА И ЧУЖБИНА УЧАСТВАТ В XV-ТА НАУЧНА ТРАКИЙСКА КОНФЕРЕНЦИЯ В КАЗАНЛЪК

30.08.202431.08.2024 Иван Бонев

Кметът на Казанлък Галина Стоянова и председателят на БАН акад. д.м.н Юлиан Ревалски официално откриха XV-та научна конференция “Проблеми и

04.09 – 05.09.2009 – Тракийските дни на културата в Казанлък

04.09.200929.12.2022 Иван Бонев

Изложбата „Далакова могила – пътят към безсмъртието“ гостува в Казанлък

30.09.202415.10.2025 Иван Бонев

Екипите на Исторически музей „Искра“ – Казанлък и Регионален исторически музей – Сливен имат удоволствието да Ви поканят на откриването

Доц. д-р Мариела Гемишева и Музей на Розата, Казанлък представят: “La belle Rose”+

25.05.202325.05.2023 Иван Бонев

„Силата на дамата в розово“ (site-specific installation*) 02.06. 2023 – 02.08.2023 „Изложбата „La Belle Rose, мистичната сила на малкото цвете“

БНБ:

Бъди информиран:

Казанлък

сеп 13 - нд
Казанлък, BG
14°C ясно небе

ВиК – Без вода:

Без вода – 06.07.2026
ВиК Новини 

Без вода – 06.07.2026

06.07.202606.07.2026 Иван Бонев

08:00/15:00 с. Енина – с нарушено водоподаване поради авария на довеждащ водопровод. 10:00/18:00 гр. Казанлък – поради авария на ул.

chudomir.eu

elpidakz.eu

Слушайте хубава музика

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Stream Proxy

Слушайте през web...

Обърнете внимание!

Гражданите могат да се освободят от ненужните си дрехи в мобилните центрове за разделно събиране
Казанлък Новини Обърнете внимание 

Гражданите могат да се освободят от ненужните си дрехи в мобилните центрове за разделно събиране

08.07.202608.07.2026 Иван Бонев

Във връзка със зачестилите посегателства и многократните случаи на разбиване на съдовете за разделно събиране на употребявани дрехи и текстил

Националния ден на безопасността на движението по пътищата
Казанлък Новини Обърнете внимание 

Националния ден на безопасността на движението по пътищата

29.06.2026 Иван Бонев

Зов за пмощ

=> kazanlak.info

https://youtu.be/x0B0puSW1Rw

You Tube канал на Казанлък инфо

Добре дошли в Бузлуджа

https://youtu.be/Oy4ZAwlXbns

Казанлък на живо:

Виж още за времето

Още снимки на:

За Казанлък инфо

  • Политика за бисквитките
  • За реклама
  • За нас
  • Събития
  • Времето и Webcams
  • АРХИВ – Казанлък инфо
  • Фейсбук страница
  • Фейсбук група – Казанлък инфо новини
  • Фейсбук група – Казанлък инфо спорт
  • Фейсбук група – Казанлък инфо видео
  • LinkedIn
  • Twitter
  • You Tube канал Казналък инфо

Новини

  • Новини
  • Спорт
  • Крими
  • Не пропускайте
  • Казанлък
  • Старозагорско
  • Култура и изкуство
  • Царица Роза
  • Млади инициативи
  • Любопитно
  • Интервю
  • Свободни работни места
  • За вас
  • Видео
  • Галерия

Инфо сайтове

  • Павел баня
  • Монтана
  • Силистра
  • Видин
  • Смолян
  • Благоевград
  • Дупница

Връзки

  • Транспорт Община Казанлък
  • Открий Казанлък
  • Община Казанлък
  • Общински съвет – Казанлък
  • Вестник Искра
  • Радио Севтополис
  • ФК "Розова долина"
  • ВК "Казанлък волей"
Copyright © 2026 Казанлък инфо. All rights reserved.
kazanlak.info