ВК „Казанлък волей“ – ВК „ЦСКА“ 3:0

Волейболистките на Казанлък победиха като домакини ЦСКА с 3:0 (25:15, 25:16, 25:14) във втори мач между двати тима от полуфиналните плейофи в Демакс лига, който се игра в зала „Багира“.

Така „розите“ взеха реванш от „червените“ за загубата си в София с 2:3 гейма и изравниха 1:1 победи. В полуфиналната серия се играе до два успеха от три мача. Последният решителен двубой ще бъде на 21 март от 16:00 часа в столичната зала „Васил Симов“.

Домакините доминираха изцяло в този мач. И в трите гейма казалънчанки не допуснаха армейките да покажат възможности и затвориха срещата в три гейма за 65 минути игра.

На финала победителят от тази двойка среща шампионките от Марица (Пловдив), които отстраниха Варна ДКС с 2:0 победи.