ФК „Розова долина“ – ПФК „Локомотив Пловдив-1926“ 2:0

В предпоследния кръг от първенството на Трета лига – Югоизточна група, тимът на Казанлък се наложи с 2:0 над гостуващия на „Севтополис“ ПФК „Локомотив Пловдив-1926“. След множество опити в първото полувреме, едва във второто полувреме двата гола попаднаха във вратата на пловдивчани.

В 48-та минута домакините продължиха с натиска и последва удар по земя, който не затрудни вратарят на „Локомотив“. Секунди след предходното положение Ивелин Илиев откри резултата в полза на домакините след прехвърлящ удар вдясно от вратата. В 60-та мин „Розите“ получиха наказателен удар, който бе реализиран от Пламен Колев, за да покачи резултата на 2:0.

В 38-мия, последен кръг, на 3 юни, ФК „Розова долина“ гостува на ФК „Атлетик“ – Куклен. В момента „розите“ са на 5 позиция, с 68 точки, 20 победи, 8 равенства и 9 загуби, следвани плътно от ФК „Саяна Хасково“ със същия актив, но с 6 гола повече допуснати в тяхната врата.