Skip to content
вторник, септември 8, 2026
Казанлък инфо

Казанлък инфо

Новини от Казанлък и област Стара Загора – kazanlak.info, kazanlak-bg.info, gallery-kazanlak.com

  • Новини
    • Казанлък
    • Старозагорско
    • Крими
    • Култура и изкуство
    • Любопитно
    • За вас
    • Интервю
    • Млади инициативи
    • Не пропускайте
    • Царица Роза
  • Спорт
  • Политика
  • Галерия
  • Видео
  • Събития
  • Времето и Webcams
  • НА ЖИВО
Галерия 

26.10.2012 – Гробницата край с. Бузовград

26.10.201213.01.2023 Иван Бонев Бузовград, Георги Нихризов, гробница, Момчил Маринов





Вижте още

Кметът на Казанлък поздрави жителите и гостите на Бузовград на техния празник

13.10.202413.10.2024 Иван Бонев

С четиридневна празнична програма село Бузовград отбелязва своя празник, който е на 14 октомври – Петковден. Програмата започна още в

С различни инициативи казанлъшкото село Бузовград ще отбележи своя празник на Петковден

03.10.202503.10.2025 Иван Бонев

С различни събития казанлъшкото село Бузовград ще отбележи своя празник на Петковден, съобщават в официалната си фейсбул страница от местното

СРЕЩА С УПРАВИТЕЛЯ НА ВИК СТАРА ЗАГОРА

12.03.202412.03.2024 Иван Бонев

В сградата на Община Казанлък се проведе среща между кмета Галина Стоянова, кметовете на населени места както и управителя на

Разкопки по обекта „Бузово кале“

01.09.202114.08.2023 Иван Бонев

Приключиха археологическите разкопки в обект „Бузово кале“ край Бузовград, където тази година беше разкрито още едно жилищно помещение. То се

Петър Петров: Ще изградя детски и стрийт фитнес площадки в двата квартала в с. Бузовград

17.10.202317.10.2023 Иван Бонев

“В Бузовград няма нищо изградено за децата. Няма площадка за деца от нито една възрастова група! Младежите няма къде да

Проект НФК „Пътека през вековете“

17.04.202617.04.2026 Иван Бонев

“ПЪТЕКА ПРЕЗ ВЕКОВЕТЕ – Наука, поверие и изкуство в село Бузовград” Имаме удоволствието да Ви поканим на първата от поредица

БНБ:

Бъди информиран:

Казанлък

сеп 8 - вт
Казанлък, BG
27°C ясно небе

ВиК – Без вода:

Без вода – 06.07.2026
ВиК Новини 

Без вода – 06.07.2026

06.07.202606.07.2026 Иван Бонев

08:00/15:00 с. Енина – с нарушено водоподаване поради авария на довеждащ водопровод. 10:00/18:00 гр. Казанлък – поради авария на ул.

chudomir.eu

elpidakz.eu

Слушайте хубава музика

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime Stream Proxy

Слушайте през web...

Обърнете внимание!

Гражданите могат да се освободят от ненужните си дрехи в мобилните центрове за разделно събиране
Казанлък Новини Обърнете внимание 

Гражданите могат да се освободят от ненужните си дрехи в мобилните центрове за разделно събиране

08.07.202608.07.2026 Иван Бонев

Във връзка със зачестилите посегателства и многократните случаи на разбиване на съдовете за разделно събиране на употребявани дрехи и текстил

Националния ден на безопасността на движението по пътищата
Казанлък Новини Обърнете внимание 

Националния ден на безопасността на движението по пътищата

29.06.2026 Иван Бонев

Зов за пмощ

=> kazanlak.info

https://youtu.be/x0B0puSW1Rw

You Tube канал на Казанлък инфо

Добре дошли в Бузлуджа

https://youtu.be/Oy4ZAwlXbns

Казанлък на живо:

Виж още за времето

Още снимки на:

За Казанлък инфо

  • Политика за бисквитките
  • За реклама
  • За нас
  • Събития
  • Времето и Webcams
  • АРХИВ – Казанлък инфо
  • Фейсбук страница
  • Фейсбук група – Казанлък инфо новини
  • Фейсбук група – Казанлък инфо спорт
  • Фейсбук група – Казанлък инфо видео
  • LinkedIn
  • Twitter
  • You Tube канал Казналък инфо

Новини

  • Новини
  • Спорт
  • Крими
  • Не пропускайте
  • Казанлък
  • Старозагорско
  • Култура и изкуство
  • Царица Роза
  • Млади инициативи
  • Любопитно
  • Интервю
  • Свободни работни места
  • За вас
  • Видео
  • Галерия

Инфо сайтове

  • Павел баня
  • Монтана
  • Силистра
  • Видин
  • Смолян
  • Благоевград
  • Дупница

Връзки

  • Транспорт Община Казанлък
  • Открий Казанлък
  • Община Казанлък
  • Общински съвет – Казанлък
  • Вестник Искра
  • Радио Севтополис
  • ФК "Розова долина"
  • ВК "Казанлък волей"
Copyright © 2026 Казанлък инфо. All rights reserved.
kazanlak.info